Carport fotowoltaiczny 5860mm Dwustanowiskowy

EAN: Car port
Waga produktu:
270 kg
15 000,00 zł brutto / szt.
12 195,12 zł netto / szt.
Ilość sztuk:
Prowadzisz działalność? Kup ten produkt taniej - zobacz szczegóły
Dostępność:
1 szt.
Dostawa:
24h

Carport fotowoltaiczny na 2 samochody to produkt, który cieszy się sporym zainteresowaniem na rynku źródeł odnawialnej energii.

Z tego rodzaju wiaty solarnej zadowoleni będą przede wszystkim klienci detaliczni, jak i zakłady produkcyjne, firmy usługowe, branża turystyczna (hotele, pensjonaty), instalatorzy PV, hurtownie PV czy szeroko rozumiana branża OZE.

Carport przeznaczony jest do montażu zewnętrznego. Wykorzystano w nim nowoczesną i innowacyjną technologię, która pomaga ograniczyć straty wewnętrzne, a realna oszczędność na rachunkach przekłada się redukcję wydatków na energię. Dzięki zastosowaniu aluminium, konstrukcja jest nie tylko wytrzymała, ale też spełnia funkcje estetyczne, doskonale komponując się z każdym rodzajem otoczenia.


Carport fotowoltaiczny
Dodatkowo, wiata solarna zabezpiecza pojazdy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Tego rodzaju panele fotowoltaiczne wykorzystywane są bardzo często jako jeden z najlepszych sposobów na oszczędności związane z energią. Korzystają z nich zarówno gospodarstwa rolne, jak i klienci detaliczni, którzy mają spore wydatki energetyczne. Ten produkt można rozbudować również o kolejne funkcjonalne wiaty. Niestandardowy projekt carportów fotowoltaicznych sprawia, że wartość nieruchomości jest znacznie podwyższona, przy jednoczesnej ochronie pojazdów na placu.

Wiata carport do tego świetnie sprawdzi się w roli stacji do ładowania pojazdów elektrycznych. W wielu modelach zostały wbudowane stacje ładowania aut, co otwiera nowe możliwości dla elektromobilności.

Produkt z powodzeniem realizuje cel, jakim jest montaż paneli PV oraz budowa dodatkowego, zadaszonego miejsca parkowania samochodów. Wiata wykonana jest z aluminium w formie uniwersalnej konstrukcji. Za dodatkową opłatą możliwe jest również pomalowanie wiaty na dowolny kolor.

Wiata waży około 270 kg i spełnia wymiary gabarytowe równe 6700 x 5860 x 3000 mm.

Na Carport można zainstalować 20 modułów, ustawionych pod kątem 5 stopni nachylenia, o długości 1640-1780 mm, albo 15 modułów o wymiarach 1900-2300mm, z kolei maksymalna szerokość modułów wynosi 1140 mm.


Carport w standardzie jest w kolorze srebrnym!
Panele-moduły fotowoltaiczne nie są zawarte w cenie Carportu.

Szerokość :6,7 m
Długość :5,86 m

Producenci

Ustawienia plików cookies

Twój obecny stan

Pokaż szczegóły