Wiemy, że prowadzenie biznesu wiąże się z pokonywaniem całego szeregu wyzwań i trudności każdego dnia

Dlatego wybierając naszą firmę otrzymują Państwo gwarancję niezawodności i trwałości. Decydując się na intalację monitoringu, zakup systemu alarmowego czy konfigurację bezpiecznych sieci komputerowych pozwalają sobie Państwo na spokój o bezpieczeństwo Waszej cennej działalności.

Electrical box
street lamp

Bezpieczne systemy monitoringu IP

Szacuje się, że w Polsce nawet co 8 minut dochodzi do włamania do domów i mieszkań prywatnych. Dlatego w trosce o bezpieczeństwo naszego mienia, powinniśmy w każdy możliwy sposób utrudniać działanie przestępców, instalując w domu system alarmowy oraz monitoring. Warto na etapie przygotowywania planów uwzględnić miejsca, w których będą rozmieszczone kamery, rejestrator oraz zasilanie systemu. Oczywiście jeśli nasz dom jest już wykończony, wciąż możliwe jest zainstalowanie systemu monitoringu. Trzeba tylko liczyć się z pewnego rodzaju niedogodnościami związanymi z koniecznością rozprowadzenia przewodów. W praktyce zaplanowanie skutecznego systemu monitoringu nie jest łatwe i dobrze jest powierzyć to zadanie doświadczonym instalatorom posiadającym odpowiednie przeszkolenie oraz kompetencje.

Przygotowanie sieci komputerowych

Budujemy sieci komputerowe wykorzysując sprawdzone standardy ale również nowoczesne metody sieciowe. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi sieciowemu i narzędziom diagnostycznym sieci są niezawodne. Tworzymy sieci nowe, rozbudowujemy obecne, rozszerzamy zasięg dodając access pointy oraz umożliwiamy zdalny dostęp do np. instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła czy systemów kamer. Zajmujemy się również instalacjami telewizyjnymi do Twojego zakładu lub gospodarstwa domowego.

Gears

Czym się możemy u Ciebie zająć?

Wrób-el - Janusz Wróbel @ 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
512-304-019