Warto zainwestować w profesjonalnie przygotowane podłoże

Posiadamy wykwalifikowaną ekipę i wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na w pełni profesjonalne podejście i zadowalający efekt końcowy. Niezależnie od tego, czy trzeba zrobić wykopy pod nowy bruk, instalację wodną lub gazową, podejdziemy do zlecenia kompleksowo i indywidualnie.

Gears

Zwyżka umożliwia Nam na pracę w niekorzystnych warunkach

Zwyżka to urządzenie techniczne przeznaczone do podnoszenia ładunków na pożądaną wysokość w zakładach pracy oraz przy pracach budowlanych, magazynowych, transportu bliskiego, montażowych, dekoracyjnych, pielęgnacji zieleni i innego rodzaju. Bardzo przydatne przy instalacji paneli słonecznych i ich utrzymywaniu w dobrej kondycji.

street lamp
Gears

Niespodziewane trudności?
Zadznoń do Nas!

Specjlistyczne lawety są naszym profesjonalnym sprzętem holowniczym, którym dysponujemy aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W pomocy drogowej ogromną rolę odgrywa profesjonalny i niezwodny sprzęt. Dlatego nasze lawety to dedykowane pojazdy specjalne przystosowane do pomocy drogowej świadczącej usługi lawetowania pojazdów i sprzętu budowlanego.

Nowoczesna i bezpieczna autolaweta

Dzięki lewecie możemy dla Państwa transportować niedziałające albo nowe, jeszcze niezarejestrowane samochody, sprzęt budowlany oraz materiały bez żadnych kłopotów. Sprzęt jest nowoczesny dlatego transport będzie zarówno szybki jak i bezpieczny!

Popcorn from cinema

Potrzebujesz pomocy w holowaniu?

Zadzwoń do Nas. Na pewno pomożemy!

Loading...

Wrób-el - Janusz Wróbel @ 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
512-304-019